MÖBLER / Bord / Matbord 9952118
nr 995 2118
Matbord
med lådor och klaffar, Nils Jonsson, Troeds, längd: 130+ 2x45, djup: 79 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:52:37
16/11 13:33:47
1.500 kr
16/11 17:19:51
16 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal